OBLÍBENCI Z PAPÍRNICTVÍ...

06.06.2024

Když zrovna nenakupuji kosmetické nebo knižní radosti, pořizuji si do svého malého tvůrčího koutku nové vychytávky a psací potřeby. S veselými a barevnými pomocníky se mi tvoří, píše, plánuje i žije lépe! 

MOJI OBLÍBENCI Z PAPÍRNICTVÍ

  • Školní pera "Tornáda" značky "Centropen" mám v oblibě již od první třídy. Díky nim je totiž můj rukopis, který běžně připomíná spíše "škrabopis", čitelný. Navíc, pera z řady "FRUITY" mám ráda, neboť provoní každičký list. Od značky "Centropen" si ale také často kupuji jejich linery (šířka stopy: 3mm) a zvýrazňovače. 
  • Když už jsem výše zmínila zvýrazňovače, nemohu opomenout klasiky od značky "Pelikan" a ty, které svým vzhledem připomínají spíše laky na nehty či makronky. Roztomilé "makronkové" zvýrazňovače jsem ostatně pořídila i své kamarádce Lence, milovnici všech sladkostí a papírenských potřeb, aby i její pracovní a administrativní aktivity šly lépe od ruky.
  • Razítko s vlastním jménem se hodí, když si chci nějaký předmět označit, nebo si potřebuji jen připomenout, že jsem úřední osobou i doma. 

  • Moje milovaná a stabilní STABILA, již asi znáte. Tyto tenké inkoustové linery patří dlouho mezi mé oblíbence a všude je vychvaluji. Jsou skvělé na kreslení i psaní. Pokud se stane, že se mi (nebo vám) zatoulají víčka, vydrží dlouho i bez nich a nevysychají. Díky svému šestihranému tvaru se výborně drží. Jsou zkrátka úžasné!
  • Samolepky rozveselí každý vzkaz, záznam do diáře či sešit, popřípadě udělají radost i někomu jinému.  Samolepky ráda vkládám do různých přáníček a rovněž jen tak daruji. 

  • Sešity, zápisníky, diáře a poznámkové bloky potřebuji dnes a denně pro zaznamenávání svých myšlenek, nápadů, plánů, cílů, ale též úkolů a získaných poznatků.