KNIHY, KTERÉ JSEM KOUPILA...

12.08.2019

Jsou chvíle v mém životě, kdy se rozhodnu, že prozatím nebudu utrácet peníze za další knihy. Když však takové malé velké rozhodnutí ve své hlavě vytvořím, objeví se zákonitě příležitost, která mi mé drobné a krátkodobé předsevzetí zhatí. 

Jak již nadpis tohoto příspěvku napovídá, už zase jsem nedokázala odolat knižním svodům. Navštívila jsem bez většího váhání knihkupectví Kanzelsberger, které má pobočku v našem malém městě a udělala si několikanásobnou radost. 

Z knihkupectví jsem si domů následně přinesla celkem osm knih a dobrou náladu navrch. Mou spokojenost vyvolala skutečnost, že jsem si po dlouhé době popovídala s lidmi, kteří upřímně milují knihy. Ještě jednou děkuji za to, že existují mladí lidé, kteří čtou, sdílejí svou lásku ke knihám a také, že jsou na světě knihkupci, kteří umí o knihách doslova a do písmene básnit a rovněž mají dar doporučovat své oblíbené tituly s úsměvem.

Teď už vím, že se do knihkupectví Kanzelsberger ráda zase za nějaký čas vrátím. Snad to však bude až v době, kdy budu mít tyto knihy přečtené: 

Jaké knihy jste si pořídili Vy ?

Četli jste nějakou knihu, kterou jsem zakoupila? 

Napište mi! 

V.