PRVNÍ OTÁZKA: "CO BYCH CHTĚLA UMĚT?"

21.03.2021

"Co bych chtěla umět?"... Nad touto otázkou jsem se pozastavila již několikrát ve svém životě, a to v různých etapách. Jako malá holka jsem samozřejmě své odpovědi zaznamenávala do svých zápisníčků velice povrchně. Chtěla jsem umět všechno, pak všechno co princezny z pohádek, zpěvačky z plakátů a učitelky ze školy. Chtěla jsem umět žít šťastně až do smrti, bez pádů a nepříjemností...

Dnes, již o poznání starší a dospělejší, bych chtěla rovněž umět spoustu věcí, ale princeznou ani zpěvačkou bych už být nechtěla. Už vím, že i princezny a holky z plakátů mohou mít těžký život a spoustu povinností. 

Asi by mi bohatě stačilo, kdybych uměla méně přemýšlet a hrabat se v myšlenkách, umět kreslit a být manuálně zručná, umět vytvářet krásno, umět tančit, stoprocentně milovat samu sebe, rozdávat radost, řešit některé situace s lehkostí a bez výčitek, napsat knihu, lépe ovládat své emoce, nepropadat pocitům zoufalosti, věřit svým nápadům, realizovat je, vybrat si toho správného muže pro život a jednou být dobrou mámou. Chtěla bych umět být dostatečně silná, abych veškeré pády a životní zkoušky ustála. Chtěla bych zkrátka umět žít a vychutnávat si všechno, co život nabízí a nemít ve stáří pocit, že jsem něco nestihla. 

"A CO BYSTE CHTĚLI UMĚT VY?" 

NAPIŠTE SI ODPOVĚĎ NA PAPÍR- DO DIÁŘE/SEŠITU, VEŘEJNĚ DO STATUSU NA FB NEBO DO KOMENTÁŘŮ NÍŽE. PŘEDEM ZA VAŠE SDÍLENÍ DĚKUJI! A U DALŠÍHO ÚKOLU NEBO U DALŠÍ OTÁZKY BRZY NAVIDĚNOU! 


VAŠE ODPOVĚDI...