VZPOMÍNKA NA MÉ PSANÍ DO ŠKOLNÍCH NOVIN A NÁVRAT K POSTCROSSINGU...

06.04.2020

Musím se pochlubit jednou milou vzpomínkou, jež mi dnes zničehonic přišla na mysl. Jako pisálek jsem měla kdysi jeden malý úspěch, který pro mne v tu chvíli (konkrétně v roce 2013) znamenal opravdu moc, možná všechno na světě. Jednalo se o můj první  a dosud poslední vytisknutý článek v místních školních novinách. Pamatuji si, že šlo o "gymplácké" noviny, které nesly název "H-UMUS". Do "H-UMUSU" jsem tehdy jako "negymplačka" napsala článek o Postcrossingu, který mimochodem miluji do dneška. Článek jsem na základě vzpomínky našla a pro Vás vyfotila, abyste mi věřili...

Na vlnách Postcrossingu jsem se tehdy (jako puberťačka) ocitla velmi ráda, a to na základě několika důvodů. Za prvé, neměla jsem vlastní finance a kuráž na to, abych sama navštěvovala různé země a procestovala celý svět, Postcrossing mi tedy cestování umožnil zcela bez rizik alespoň prostřednictvím pošty. Za druhé, chtěla jsem si neustále procvičovat cizí jazyky a poznávat jiné lidi a jejich osudy. A za třetí, měla jsem radost, když do mé schránky přišel nějaký letmý pozdrav nesoucí vůni dálek.  

A jelikož se nejspíše vzhledem k aktuální situaci jen tak za hranice České republiky znovu nepodívám, rozhodla jsem se, že se k Postcrossingu vrátím. Vzpomněla jsem si tedy na své přihlašovací údaje a opět jsem se "nalogovala". Již teď se těším na odesílání pohledů a na "imaginární" cestování a poznávání lidí. 

A co Vy- posíláte/dostáváte rádi pohledy? 

Znáte Postcrossing? 

Jaké malé či velké úspěchy máte za sebou Vy? 

Napište mi! Vaše názory, zprávy a komentáře mi udělají vždy radost!


CHCETE SE TAKÉ NECHAT UNÁŠET NA VLNÁCH POSTCROSSINGU?