ÚSTÍ NAD LABEM & LIBEREC...

27.08.2020

V rámci svého "dovolenkového" programu jsem si během jednoho dne udělala výlet do Ústí nad Labem i do Liberce. V Ústí nad Labem jsem se ale nezdržela moc dlouho, jelikož město jako takové znám docela dobře. Do Ústí nad Labem jsem totiž před lety dojížděla do školy a dělala si pravidelné výlety, které bývaly spojené s návštěvou Zoo a nákupních středisek. 

Tentokrát jsem navštívila v Ústí pouze obchod "Flying Tiger" a koupila si pár (nezbytných) blbinek (týdenní plánovače, selfie tyč...apod.). Také jsem na poslední chvíli nakoupila v tamní trafice (bez křížovek není cestování vlakem to pravé ořechové, nemám pravdu?). 

V Liberci jsem naopak byla poprvé. Procházela jsem se hodiny městem, udělala pár fotografií, koupila si nového "Fulghuma" v knihkupectví a navštívila Zoo. Liberecká Zoo se mi velmi líbila. Viděla jsem nádherné žirafy, slony, velbloudy i hravé surikaty. Co se týče Liberce jako takového, chtěla bych ho navštívit ještě minimálně jednou, toužím totiž po procházce na Ještěd. Tak snad se mi tento "cestovatelský sen" splní...

Napsali jste mi krásné reakce na tento příspěvek.

Moc děkuji!