NEJEN "VALENTÝNSKÉ" RADOSTI A TIPY...

14.02.2021

Páteční příspěvek neměl příliš pozitivní začátek a ráz, to zpětně uznávám. Díky tomuto článku jsem si ale zase potvrdila a uvědomila, že jsem jenom člověk a také, že vše zlé a nepříjemné může přeci jen vést k určitému životnímu i momentálnímu posunu. Z každé situace se odjakživa snažím něco vytěžit, což platí (a bude platit) i nadále. Snažím se začínat v určitých okamžicích znovu a psát svůj životní příběh s větší pečlivostí. Kdybych byla bájné zvíře, zřejmě bych byla "Fénix". Po každém pádu bych vstávala ze svého popela, cítila se jako "znovuzrozená" a žila dál... O myšlenkách či bájných tvorech si napíšeme ale raději jindy... Dnes je neděle, tedy čas na lenošení a radosti! Shodou okolností je i "Valentýn", který já ale neslavím. I já zastávám ten prostý názor, že láska by se měla slavit každý den a je jedno, jestli někoho momentálně máte po svém boku nebo ne. I "sebeláska" má něco do sebe! Věřte mi! Odměňte se a rozmazlujte za všech okolností, zasloužíte si to! 

Prostřednictvím dnešního příspěvku Vám chci i na základě výše uvedených vět dát pár tipů, jak si zpříjemnit (nejen únorový/valentýnský/ nedělní) volný čas...

NEJEN "VALENTÝNSKÉ" RADOSTI A TIPY...

  • BOMB MEADOW BATH POWDER je lehce šumivý koupelový prášek, který obsahuje mořskou sůl, mořské řasy, čistící éterické oleje a další skvělé ingredience. Jelikož se jedná o "Vegan",  "Cruelty free" a "Handmade" produkt,  je  vhodný téměř pro všechny. Věřte mi, že jemná a přesto zapamatovatelná vůně prášku vykouzlí i z Vaší koupelny "zenové místo". Tento "koupelový pudr značky "BOMB" zakoupíte v UK nebo u nás, ve "Waldemaru". Dopřejte si i Vy voňavý relax ve vaně! 
  • Rtěnky "Avon True Colour" mám ráda, protože jejich cena není vysoká, ale přesto slouží nadprůměrně. Vydrží na rtech opravdu dlouho (odhadem tři až čtyři hodiny). Mé nové přírůstky v odstínech "FEMME" a "WINEBERRY" jsou opravdu boží, a to nejen kvůli květinovému obalu. Díky barevným rtěnkám (nejen od "Avonu") se stává rázem celý můj život barevný! 
  • "Avon Senses Romantic L'amour" je krémový sprchový gel, který je inspirován "chic" Paříží. Voní po růžích, kosatcích a ambře. Tento sprchový gel jistě každé ženě alespoň na chvíli přinese pocit, že je "Femme fatale"
  • Když už jsem u "Avonu" dělala objednávku, nemohla jsem si odpustit ani nákup kabelky. Kabelka přes rameno s květinovým reliéfem byla tak trochu láska na první pohled. Už se těším, až si ji vezmu do společnosti.
  • Parfémovaná voda "Chloé" je láska na první přičichnutí! 
  • "Slavní Češi/ Slavné Češky a jejich blízcí"- knihy pro všechny milovníky českých dějin, zvědavce i příležitostné čtenáře. Přečtěte si i Vy pár zajímavých řádků! Uvidíte, že si nejen doplníte znalosti, ale také slovní zásobu! 
  • Kombinace "Netflixu" a minibalení  paprikových "Pringles" je přímo dokonale ďábelská! Udělejte si filmový nebo seriálový den! 
  • Pokud sledujete můj blog déle a pravidelně, asi víte, že miluji psací potřeby všeho druhu a nedám dopustit na pastelové zvýrazňovače. Ty od společnosti "Maped" jsou zkrátka moji věrní a každodenní pomocníci. Zvýrazňujte si i Vy ve svých diářích/ sešitech veškeré události, plány a poznámky! 
  • Nedávno jsem četla článek o tom, že "štíři a štírky" neodolají sladkému. Já si však myslím, že dobrotám neodolá nikdy nikdo! Mám ráda/ kupuji si zejména kvalitní "Fair Trade" čokolády. Čas od času ale neodolám také "Lindtkám", bonbónům "Toffifee" nebo višním v čoko "Mon chéri". Jakým sladkostem dnes neodoláte Vy? 
  • Květin (hlavně tulipánů) není nikdy dost! Kupte si (někomu) květiny a radujte se...

Co dělá radost Vám? 

Jak relaxujete nejraději Vy? 

Jaké radosti si s láskou kupujete? 

Slavíte "Den svatého Valentýna"? 

Napište mi! 

V. 


Napsali jste mi krásné reakce na tento příspěvek.

Moc děkuji!