ÚLOVKY Z LEVNÝCH KNIH...

05.02.2023

V rámci výletu jsem se ocitla v Ústí nad Labem, kde jsem se vydala do tamní pobočky Levných Knih. Opravdu jsem byla mile překvapena ze skutečnosti, že se v obchodě nacházela spousta (levných) knih, která byla ještě nedávno známějšími knihkupectvími označována za novinky a patřičně naceněna. 

Věřte, že kdybych mohla, vzala bych si domů téměř všechny knihy, které mi v tu chvíli padly do oka. Jelikož však vím, že má knihovna není nafukovací, stanovila jsem si tentokrát limit a koupila pouze čtyři kusy - tři kuchařky do sbírky a jeden životopis.

Níže Vám zakoupené tituly s radostí představím... 


ZOE SUGG - POJĎTE SLAVIT! 

Zoe Sugg (Zoella) je britská blogerka, youtuberka, spisovatelka a maminka malé Ottilie. Její YouTube kanál a blog sledují lidé z celého světa, a to již od roku 2009. Zoe se ve svých příspěvcích zabývá módou, jídlem a životním stylem. Mladší čtenáři a sledovatelé Zoe znají také jako autorku populárních knih s názvem "GIRL ONLINE". 

Já se přiznám, že četba titulů s názvem "GIRL ONLINE" mi nepřipadá lákavá, již totiž zřejmě nepatřím k cílové skupině. Co mi však potěšilo oko a mysl je její kniha s názvem "POJĎTE SLAVIT!". Tato kniha je totiž plná tipů, krásných fotografií a receptů. Za 59,- Kč se opravdu vyplatila!


KITCHEN & THE CITY A JEJÍ PRVNÍ OFFLINE KUCHAŘKA 

Petra Davidová, autorka blogu Kitchen & the City, vydala pro své čtenáře svou první kuchařku, která je plná jednoduchých receptů. Jednotlivé recepty jsou napsány a sestaveny tak, aby byly srozumitelné i pro úplné začátečníky v kuchyni. Díky Petře se každý snadno naučí vařit české, evropské, ale též asijské pokrmy. 

JOE WICKS - POSTAVA SNŮ 

Joe Wicks je osobní trenér a influencer z Anglie, který svým klientům a sledovatelům radí, jak připravit báječné a plnohodnotné pokrmy za 15 minut a také, jak si i při hektickém životním stylu najít čas na sebe a na cvičení. 

BOWIE: ILUSTROVANÝ ŽIVOTOPIS

Muž, který ovlivnil moderní popkulturu a jeho životopis, rozhodně stojí za pozornost.