STŘÍPKY A RADOSTI (ČERVEN 2020)

01.07.2020

Budu k Vám upřímná jako vždy, proto uvedu pravdivě, že i červen mi poskytl pořádnou dávku výzev, příjemných i nepříjemných situací, materiálních i nemateriálních radostí a hlavně i špetku času pro sebeuvědomění a načerpání patřičné dávky sebevědomí. Zjistila jsem, že nemá cenu se porovnávat s ostatními a chtít po životě zázraky. Uvědomila jsem si, že to, jaký život je, je z velké části zásluhou každého z nás a je jen na nás a našem nastavení mysli a na činech, jak bude směřovat dál...


 • Jsem pyšná na to, že jsem se rozhodla více otevřít lidem a sdílet s nimi své zkušenosti a názory. Už nejsem ta holka v koutě, která mlčí, popřípadě mluví jenom se svými kamarády. 
 • Jsem hrdá na to, že jsem začala myslet na svou pohodu a začala si dopřávat procházky. Díky aplikaci Pacer mi chůze připadá jako jedna velká příjemná (téměř každodenní) výzva. Díky aplikaci Spotify se zase můžu během chůze uvolnit a zasnít. Ty písničky mají opravdu velkou moc a ovlivňují náladu i samotné tempo chůze. Ráda při chůzi poslouchám písničku Cake by the Ocean (DNCE), vše od Jess Glynne, vše od skupiny QUEEN, "Wake me up before you go-go" od Wham a spoustu dalších nových i starých vypalovaček. 
 • Díky novým botičkám od Pumy, které jsem koupila v Deichmannu, je chůze ještě o sto procent radostnější. 
  • Jsem stále pyšná na skutečnost, že jsem mohla být oponentkou jedné absolventské práce. Mám radost, že můj první oponentský posudek se nemýlil a slečna získala jedničku u absolutoria. 
  • Podařilo se mi úspěšně uzavřít první ročník magisterského studia. Díky režimu ohledně Covid-19 a pečlivé domácí přípravě jsem dostala v letním semestru samé jedničky. Také jsem úspěšně zadala diplomovou práci a začala psát. 
  • Po dlouhé době jsem si dala točené pivo a po letech jsem zjistila, že ve stolním fotbálku nejsem zas až tak špatná. Samozřejmě, že v útoku.
  • Byla jsem na svatbě své mámy a poprvé jsem byla svědkyní. 
  • Začala jsem řešit svou budoucnost, která je stále poněkud nejistá, ale věřte, že vše alespoň po stránce plánování a organizace zvládnu. Mám dost sešitů a strategické plánování v krvi. 
  • Zase jsem si našla čas na čtení, aktivity kolem blogu, na seriály a filmy (Netflix), relaxaci a čas na naplánování termínu své dovolené. 

  A jaký byl Váš červen?

   Co se povedlo Vám? 

  Co Vy a procházky?

  Napište mi!