MŮJ TÝDENNÍ "UPDATE" (2)

07.03.2021

První březnový týden byl opravdu krásně náročný, přátelé! Svůj životní čas jsem se opět snažila poctivě rozdělit na tři oblasti - práce, studium a odpočinek. No, povedlo se, ale jen tak tak... 

V pondělí jsem zápasila s totálním chaosem na všech frontách. Ostatně, pondělky jsou a budou vždy poněkud šílené, už jen tím, že musí uvést nový týden do chodu. 

V úterý jsem absolvovala poslední týmový koučink, který objasnil vše potřebné a splnil tedy do puntíku svůj účel. (Pokud byste měli zájem, mohla bych o koučinku napsat samostatný článek.) 

Ve středu jsem měla školení a celý den Home office. Po práci jsem se věnovala Duolingu. Francouzština mi stále připadá atraktivní a nádherná. 

Ve čtvrtek jsem si po práci dopřála vanu a seriál "Riverdale". 

V pátek jsem vyřešila vše podstatné a psychicky se připravovala na první přednášky v posledním, tedy čtvrtém semestru. Připravila jsem si psací potřeby, nachystala studijní materiály a začala si plánovat jednotlivé kroky studia. 

V sobotu jsem měla celý den online výuku a začala psát seminárky. Jednu z nich jsem již odevzdala. Večer jsem si přečetla pár příběhů z knihy "Velká cesta k sobě samému" a přemýšlela o životě. Následně jsem u ryze odpočinkového filmu "Julie a Julia" usnula. 

Dnes, tedy v neděli, jsem se konečně dostala na procházku. Bylo mi krásně, slunce svítilo, měla jsem skvělou společnost a nálada byla ryze pozitivní. Můj aktivní a produktivní (tý)den jsem završila vařením (Chili con carne), úpravou seminární práce, vanou, posloucháním podcastů, psaním článků a filmem...

A jak vypadal Váš týden? 

Jaké typy článků byste na mém blogu uvítali? 

Napište mi! 

V.