TAKOVÝ BYL MŮJ ROK 2019...

31.12.2019

Rok 2019 již končí a o slovo se hlásí rok nový, rok 2020. A i letos jsem se rozhodla, že sepíši na svůj blog článek, ve kterém stručně shrnu, co mi rok dal a vzal. V tomto postu zmíním i to, co jsem si za ten poslední rok oblíbila a pořídila. Budu také ráda, pokud mi do komentářů napíšete Váš pohled na rok 2019, Vaše milníky a Vaše oblíbenosti. Předem za reakce děkuji!

Takový byl můj rok 2019

V lednu jsem se vrhla po vánoční pauze opět do práce. Absolvovala jsem Tříkrálovou sbírku. Také jsem chodila do kina, hlavně s kolegyněmi z práce. Byly jsme na filmu ''Skleněný'', ve kterém hraje James McAvoy. Byla jsem s kamarádkou Májou na kávě.Také jsem si po večerech četla a bylo mi fajn. 

V únoru jsem jako tradičně oslavila s rodinou svůj svátek. A opět jsem si ve volných chvílích četla a zapalovala svíčky. 

Březen byl čas schůzek, Fight clubu, divadla (Pankrác 45),(audio)knih, tetování a práce. 

V dubnu jsem koukala na dokumenty (např. o Vivienne Westwood) a filmy (Beetlejuice). Byla jsem na koncertě Enter Shikari, na únikové hře a na několikahodinových procházkách. Také jsem se úspěšně vykroutila z oslav Velikonoc. 

V květnu jsem věnovala čas seberozvoji, sebelásce, kosmetice, potravinové sbírce a kávě. Koukala jsem na Eurovision a Glee. 

V červnu jsem opět jezdila na výlety a na kafíčka. Také jsem si dopřála týdenní dovolenou na Slovensku.

Červenec jsem prožila v letním kině. Také jsem konečně viděla dokument o Amy Winehouse a druhou řadu Sedmilhářek. Nakupovala jsem knihy a další radosti. A hlavně, sluneční paprsky hladily mou tvář a já byla happy. Taky jsem měla možnost vídat své nejbližší, což bylo super. 

Srpen se nesl ve znamení knih, Netflixu (Euphoria a You), letního kina, kina a zahradních oslav. 

V září jsem se opět přihlásila do školy, byla jsem přijata na magisterské studium. Četla jsem a nakupovala knihy, podpořila Světlušku, jezdila a chodila do divadla (muzikál Vlasy, Chvála bláznovství), plavala a chodila na procházky. 

V říjnu jsem slavila narozeniny, byla dvakrát v kině na filmu Joker, přečetla Stehlíka, koukala pravidelně na Stardance, jezdila do školy a koupila si Norvinu od ABH. 

V listopadu jsem jezdila do školy, koukala na Stardance, absolvovala školení, viděla Absolventa, byla na exkurzi v ČT, dělala si radost v Sephoře, podpořila potravinovou sbírku, učila se a kupovala si radosti  a nezbytnosti, byla na muzikálu Čarodějka (Wicked). 

V prosinci jsem koukala na svoje oblíbené vánoční filmy, plnila zkoušky v předtermínech, nakupovala dárky i radosti, pekla cukroví, viděla Jumanji 2 a muzikál Voda (a krev) nad vodou, měnila vizáž (barva na vlasy), navštěvovala kamarádky a dostala nejhezčí dárky na světě. 

Oblíbené knihy za rok 2019


 • Lolita
 • Neříkej, že nemáme nic
 • Dej mi své jméno
 • Faja
 • Probudím se na Šibuji
 • Rozhovory s přáteli
 • Skleněný pokoj
 • Stehlík
 • O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky
 • Darwin
 • Einstein