MÁ DRUHÁ KNIHA OD ROBERTA FULGHUMA

04.10.2018

Již jsem zveřejnila svou recenzi na povídkovou knihu Poprask v sýrové uličce - dosud druhé nejnovější dílko Roberta Fulghuma, které vyšlo a bleskurychle způsobilo poprask u českých čtenářů všech věkových kategorií, jsem si opravdu zamilovala i já. Díky Poprasku v sýrové uličce jsem zjistila, že Robert Fulghum je autor, který píše srdcem.

Když jsem nedávno navštívila knikupectví, zakoupila jsem titul Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce, který mi opět potvrdil, že Fulghum je srdcař první třídy.

Jeho drobné příběhy, úvahy a lehce filozofické texty i tentokrát pohladily mou čtenářskou duši a vykouzlily mi úsměv na rtech -byť s rukou na srdci musím přiznat, že Poprask v sýrové uličce se mi líbil o trochu víc.

Na Goodreads jsem této knize nakonec udělila čtyři poctivé hvězdy z pěti možných.

Pokud i Vy chcete znát ten kouzelný příběh o tom, jak Robert Fulghum potkal mořskou pannu, pokud i Vy máte rádi povídkové knihy, přečtěte si Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce.

P.S. : Stále platí, že...

kdybych měla mít v budoucnu svou archu, chci Roberta Fulghuma na palubě! Jako hráč, moudrý člověk, dobrodruh a vtipálek se mi tam opravdu bude hodit.

A co Vy ?

Máte rádi Roberta Fulghuma a jeho knihy?

Jaký máte názor na Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce ?

Chystáte se číst tuto knihu nebo Poprask v sýrové uličce?

Co právě čtete?

Napište mi!