A CUP OF STYLE

06.12.2018

Holky z A Cup Of Style patří k mým oblíbeným českým youtuberkám. Ráda sleduji jejich každodenní příspěvky, především vlogy z cest.

Samozřejmě sleduji i jejich (stejnojmenný) blog. Vždy obdivuji jednoduchý ale krásný design, jejich krásné fotografie a úžasné články.Ze všech příspěvků vyzařuje pozitivní energie.Z holek podle mého názoru vyzařuje maximální radost z natáčení i blogování,což je bezesporu fajn.

Když jsem se dozvěděla, že holky pracují na vlastní knize, měla jsem radost a byla jsem zvědavá.Když kniha vyšla, začala jsem doufat, že mi ji jeden z mých Ježíšků nadělí pod stromeček.

Nenadělil, ale to vůbec nevadí! Dostala jsem spoustu jiných, krásných věcí a knih...

Knihu jsem si tedy nakonec zakoupila sama.

Co si o knize myslím ? Čtěte dál!

Říká se, že se knihy nemají soudit podle obalu. Já si však dovolím obal této knihy drobátko posoudit.

Myslím si, že (sladce) růžové pozadí a hvězdičky působí až moc teen dojmem. Nicméně obálku holkám nemohu vyčítat, protože ji nenavrhovaly a zřejmě ani neměly možnost do návrhů zasáhnout.

Pokud bych však mohla navrhnout obálku já, vsadila bych na jednoduchost. Pozadí bych nechala čistě bílé, nápisy bych udělala černé a vložila bych jednu fotografii. Zkrátka vycházela bych z osobitosti a designu blogu. Kdyby obálka byla jednoduchá, podle mé představy, lépe by se i fotila. Ten zlatý nápis na některých fotografiích (nejen na mých) není zas tak dominantní, čili zřetelně vidět.

Jednotlivé stránky mému oku lahodí více než samotná obálka. V knize se nachází několik tipů a rad z různých oblastí. Já nejvíce oceňuji recepty na zdravé pokrmy, motivaci ke cvičení a cestovatelské postřehy. Uvnitř knihy také jsou krásné fotografie.

Proti samotnému obsahu knihy tedy nic nemám,nicméně nepřináší žádnou revoluci.

Kniha je nenáročná, přečte se celkem rychle.Díky obsahu najdete pohotově téma, které potřebujete a které Vás zajímá.

Kniha má 120 stran.

Co knihu podle mého názoru nejvíce zabijí ? ANOTACE!

Anotace:

Jsou dvě. Jsou krásné, úspěšné, populární a hlavně - mají styl. Chceš být také taková? Kniha oceňovaných blogerek plná barevných fotografií ti pomůže s módou, se zdravým životním stylem, cestováním a motivací. Poznej svůj vkus a najdi si vlastní cestu!

Ač se ráda nechávám inspirovat ,chci zůstat především sama sebou !

A pevně věřím, že svůj vkus jsem v sobě měla zakódovaný i před vydáním knihy. Každopádně, myslím si, že kniha není špatná. A také myslím, že si každá holka či žena, každá obdivovatelka holek najde v knize to své oblíbené téma.

A co Vy, máte tuto knihu ?

Jaký je Váš názor ?

Koupíte si ji ?

Sledujete blog / youtube kanál A Cup Of Style ?